...Üsküdar Ticaret MesLek Lisesi Resmi Forumu...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...Üsküdar Ticaret MesLek Lisesi Resmi Forumu...

Www.utmL.forumn.org

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SöZL€r(=

YazarMesaj
xxTuBişHxx
Üsküdar Ticaretli
Üsküdar Ticaretli
xxTuBişHxx

Kadın
Mezuniyet Tarihi : 11-C
Alan : WEb TaSaRıMı

SöZL€r(= Empty
MesajKonu: SöZL€r(=   SöZL€r(= Empty14/3/2008, 23:58

YAĞMUR YAĞDINDA ELLERİNİ AÇTIĞINDA TUTAMADIĞIN TANECİKLER KADAR SEVİYORUM SENİ

Karıncaya sormuşlar: nereye boyle? \\"uzaktaki sevdalıma!\\" demiş. bu ayaklarla oraya varamazsın demişler olsun, hiç olmazsa yolunda ölürüm demiş...

40 dk ders yap yap bitmez 10 dk tenefüs aşkımıza yetmez

aşk dudaklarda degil gözlerde yastır ugruna ölmek degil ugrunda ölünecek sevgili bulmaktır

yüregim sana susamıskenböyle caresiz durmak elimde degil...yapamıyorum sensiz nefesim yarımmm

sen seni özleyenin özleminden habersiz özlemle özlenmektesin sen varya sen, özlemlerin içinden en çok özlennensin

SEN BENDEN AYRILMAYA KARAR VERECEK KADAR KÜÇÜLDÜYSEN BEN SENİN UĞRUNDA ÖLÜMÜ GÖZE ALACAK KADAR BÜYÜDÜM ÇÜNKÜ SENİ SEVMİŞTİM İNSAFSIZ

Bin yıl ömrüm olsa bin yıl seni severdim bin yıl benim olsan bin yıl daha isterdim. Sen nefes kadar kutsal canım kadar değerlisin

kalbini kıran rüzgarsa sustururum ,yağmursa dindiririm ,yıldızsa kaydırırım ,ay ise çarparım ,ben isem ölürüm...

bir şarkı vardır dillerde unutulmayan ,bir şair vardır kara sevdasını anlatan ,bir mecnun vardır leyla'sını araya ,birde ben varım seni özleyen...

GÜL NEDİR Kİ?SOLUP GİDER. GÜN NEDİR Kİ?GELİP GİDER. ATEŞ NEDİR Kİ?SÖNER BİTER. AMA SANA OLAN SEVGİM SONSUZDUR ANCAK MEZARDA BİTER:)

BIR GUN BANA GULEN GOZLERLE SORACAKSIN,BEN MI, DUNYA MI DIYE,BEN DUNYA DIYECEGIM VE SEN CEKIP GIDECEKSIN AMA BILMEYECEKSIN KI TUM DUNYANIN SEN OLDUGUNU...

SAKIN SEVMEKTEN KORKMA,KURSUN SESI KADAR HIZLI GECER YASAMAK,AMA OYLE ZORKI KURSUNU HAVADA,SEVDAYI SICACIK YUREKTE TUTMAK...

ERKEKLER MI DAHA AKILLI YOKSA KADINLAR MI , CEVAP VERMEK COK ZOR AMA SIZ HIC BACAKLARI GUZEL DIYE BIR ERKEGIN ARKASINDAN KOSAN KADIN GORDUNUZ MU?

PASLI BIR YANLIZLIKTI AVUCLARIMDA...ARDIMDA BIR YUREK YUKU RUZGAR...NE ZAMAN SEVMEYE KOYULSAM,DOGRULUP COGALDI AYRILIKLAR...

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamını taşısaydı ve sen bana, seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inanki bir tanem her gün yağmur yağardı...

Seni Seviyorum" derken asla yalan söylemedim. Yalan söylerken de asla "Seni Seviyorum " demedim

Aşk:bir eskiyanin hayata itirazidir susarsa catisma,konusursa savas, yazarsa destan, severse devrim olur..!!tutki ben bir eskiyayim ve seni seviyorum...!!!

Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın degil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana baglandım sana taptım...

kim güneşin üstüne buzlarla seni seviyorum yazarsa bilki ben seni ondanda çok seviyorum

aK$aMLaRi BiR iYi GeCeLeR öPüCüGüNLe DaLSaYDiM uYKuYa, SaBaHLaRi BiR GüNaYDiN öPüCüGüNLe Ba$LaSaYDiM GüNe, KöTü Mü oLuRDu Smile)[TuBiŞh](=

GÜNAYDIN KÜÇÜCÜK DÜNYANIN KOCAMAN YÜREKLİ İNSANI SEVDİĞİM HERŞEYİM AŞKIMIN KABAK ÇEKİRDEĞİ GÜNAYDIN

BAŞINI KALDIR GÖKYÜZÜNE BAK.MİLYONLARCA YILDIZ VE BİR AY GÖRECEKSİN ANLAMI NE BİLİYOR MUSUN??????? YILDIZLAR SANA OLAN SEVDİMİ AY İSE SENİN TEK OLDUĞUNU GÖSTERİR BİTANEM

SöZL€r(=
1 sayfadaki 1 sayfası