...Üsküdar Ticaret MesLek Lisesi Resmi Forumu...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...Üsküdar Ticaret MesLek Lisesi Resmi Forumu...

Www.utmL.forumn.org

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Renk KodLarı ve FazLası

YazarMesaj
mytear
süper moderatör
süper moderatör
mytear

Kadın

Renk KodLarı ve FazLası Empty
MesajKonu: Renk KodLarı ve FazLası   Renk KodLarı ve FazLası Empty5/1/2008, 19:21

$1 - siyah

·$2 - mavi

·$3 - yeşil

·$4 - kırmızı

·$5 - Maroon

·$6 - Purple

·$7 - turuncu

·$8 - sarı

·$9 - açık yeşil

·$10 - Teal

·$11 - buz mavisi

·$12 - lacivert

·$13 - Pembe (Fuchsia)

·$14 - Gri

·$15 - açık Gri

·$20 - açık Pembe

·$24 - açık sarı

kodları nickinizin basına kopyalıp yapıstırın renginiz degişsin

örnek: ·$4 nirvanam.org

·# - Bold

·& - Italic

·@ - Underlined

·'·& ÜSTÜ ÇİZİLİ

bunlarda nick örnekleri

Rüzgar alabildiğine hırçın, yağmur alabildiğine inatçı, yüreğin onlara inat sanki bir liman...Tıpkı gözlerindeki huzur gibi.

Ne olurdu bir yaprağın daha olsa!Bak sevmiyor işte beni hain papatya!.

Düşünüyorumda, Düşüncelerin En güzeli, Senin Beni Düşünüp Düşünmediğini Düşünürken, Düşündüğünü Düşünmek Olsa Gerek Diye DÜŞÜNÜYORUM

Sevgiliyi aylarca göremeyen aşığa, sevgili için akan gözyaşı bile güzeldir

Çiçekler rüzgarın şiddeti ile, erkekler kızların ihaneti ile solar

Eger askta guzel bir an varsa oda baskalarini bastan cikartan o yuregin benim icin kan agladigi zamandir.

İnsanlar her ne kadar sonbaharı ayrılık mevsimi kabul etmişlersede, kaderde ayrılık varsa sonbaharı beklemez.

Beraber ağlamaktaki tatlılık kadar hiçbir şey kalbleri birbirine bağlamaz.

Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer kusursuz olmaya çalışmaz rahat bırakırdım yüreğimi korkmazdım daha çok riske girip sana aşık olamaktan!

Gerci sarp ve zorludur sevginin yollari.Sizi kanatlarinin altina almak ve kollamak isterse cekinmeyin.

Ama bilin ki o kanatlarin altindan bir kilictir ki cekilir ve vurur inletir sizi.

Yaşamak Gecenin Tüm Karanlığına Rağmen Buğulu Bir Cama Güneşi Çizebilmektir.

Ağlamak istiyorsanız asla yapmayın.Çünkü, bir yerlerde sadece sizin bir gülüşünüz için yaşayanbirileri mutlaka vardır

Seninle bir pergelin iki ayrı kolları gibiyiz ne kadar dönersen dön yine aynı yerde karşılaşacağız

Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı.

Bana unut dediler seni unuttum;Ama seni değil, bana seni unut diyenleri.

Kahkaha korkunun ve şeytanın tek düşmanıdır belkide ölürken yapılacak son şey gerçeğe kahkaha ile gülmektir.

Uçurumun kenarında bile olsan gülümse.Sırf hayata gıcıklık olsun diye.

Ask bir duygu olarak goz, gonul ve kulak menfezleriyle insanin ic alemlerine akar; vuslata dekde bir baraj gibi siser, bir cig gibi buyur, ve bir alev gibi onun her yanini sarar. Ask vuslatla noktalaninca her sey durgunlasmaya yuz tutar; ates, soner baraj bosalir, cigda dagilir gider.

Uzaklıklar küçük sevgileri yok eder büyükleri ise yüceltir tıpkı rüzgarın mumu söndürüp ateşi yükselttiği gibi.

Aski reddetmek,günesin batisini görmekten üzüntü duyduğun için doğusunu izlemekten zevk almayi reddetmeye benzer.

Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz.İçimizde binlerce olsada görüntümüz biz sadece birbirimizi görürüz.

Aşkımıza nokta koyma;sana bir kucak dolusu virgül getirdim !

Yağmuru sevdiğini söylüyorsun ama yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun, Güneşi sevdiğini söylüyorsun ama güneş açınca gölgeye kaçıyorsun, Rüzgarı sevdiğini söylüyorsun rüzgar çıkınca pencereni örtüyorsun. İşte bundan korkuyorum çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun..

Bütün gün uyuyorum diye bana deli diyorlar. budalalar rüyamda seni gördüğümü bilmiyorlar

Aşk gözlerde başlar,dudaklara iner,tekrar gözyaşı olarak bidaha akar bir gözyaşı olmak isterdim. gözlerinde doğup,yanaklarında yaşayıp,dudaklarında ölmek için...

Silgi kullanmadan resim çizme sanatına hayat denilmektedir

Bu gece kayarken yıldızlar gökyüzünden ve gözümden yaşlar süzülürken dilek tutmadım ilk defa sadece teşekkür ettim tanrıya bu gece yanımda olduğun için !

Dünyada iki kör var;biri benden başka herkesi gören sen diğeri senden başka kimseyi göremeyen ben.

Eğer sevdiğin seni terk etmişse onu kendi haline bırak dönerse senindir,Dönmezse zatan hiçbirzaman senin olmamıştır

Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi

Gözlerin gökte olsaydı, yıldızlarda senin yüzünde utandırırdı yıldızları yanaklarının parlaklığı Tıpkı gün ışığının kandili utandırdığı gibi.

Kötümser yalnız tüneli görür,iyimser tünelin sonundaki ışığı görür,gerçekçi tünelle birlikte ışığı hemde gelecek treni görür

İnsanları çılgına çeviren şey bu günün deneyimi değil, dün olan bir şey için pişmanlık duymak ve yarının getireceklerinden korku duymaktır

Seni seviyorum derken hiç yalan söylemedim, yalan söylerken hiç seni seviyorum demedim !

Hayat kazanmayı öğrendik ama Yaşamayı öğrenemedik. Hayatımıza yılları kattık ama yıllara hayat katamadık.

İnsanlar bir kırmızı gül peşinde koşarken, ayakları altında ezilen papatyaları görmezler!!

Aşk günah olmayacak kadar masum,kole olmayacak kadar ozgur,unutulmayacak kadar derin,umulmayacak kadar yakın,tek başına yasanmayacak kadar takımdır.

1: Önce düştüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim, sevilmeyi, herseyi öğrendimde"yalnız seni unutmayı ögrenemedim"

2: Rüzgarın kemanını çaldıgı ve damlaların pencerene vurdugu bir gecede yatagına uzanıp hayalini kurdugun ve keşke dedigin tüm güzellikler senin olsun...

3: Seni ne kadar sevdiğimi ögrenmek istersen, yere düşen her yağmur damlasını tutmaya çalış; tutabildiklerin senin sevgin.. tutamadıklarınsa; benim sana olan sevgimdir.

4: Ne insanlar tanıdım yıldızlar gibiydiler, hepsi göklerdeydi parlıyordu. Ama ben seni, güneşi seçtim. Ve bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim...

5: Hayata niye geldim diye düşünmeye başlamıştım. 21' imden sonra seninle tanısınca anladım dünyaya geliş sebebimi...

6: Güneşin buz tuttugu yerde bir alev görürsen, o bil ki yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir...

7: Dünyada iki gül olsun biri kırmızı biri beyaz, sen beni unutursan kırmızı gül solsun, ben seni unutursam beyaz gül kefenim olsun...

8: Gözlerine gözleriyle göz koyanın, gözlerini gözlerimle oyarım. Gözlerini gözlerden sakın, gözlerin gözlerime lazım.

9: Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüregine, gözlerin zamanla takılırsa uzaklara, hele kulakların zamansız deli gibi çınlarsa, bil ki bir yerlerde özlenmişsindir.

10: Yanagına düşen bir kar tanesi eriyip dudaklarına ulastıgı zaman, ve bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde, yüzünü rüzgara dön yeter, o benim iste!

11: Ismini kagıda yazamıyorum. Gün gelir yerlere atılır diye, elerim tutmuyor çizemiyorum resmini görenler tutulur diye...

12: Bu gece kayarken yıldızlar gökyüzünden ve gözümden yaşlar süzülürken, dilek tutmadım ilk defa sadece teşekkür ettim tanrıya, bu gece yanımda oldugun için...

13: Basın göğsüme yaslandıgında, tek düşmanım var. Geçip giden zaman...

14: Benim sana olan aşkım sagır bir ressamın , kristal bir yüzeye düsen gülün sesini çizdigi zaman biter

bide bunların başına simge koyma programsız microsoft wordden times new romanı windigins weya webdigins yapın her harf bi simge adınıza kopyala yapıştır
https://utml.yetkin-forum.com

Renk KodLarı ve FazLası
1 sayfadaki 1 sayfası